STYLAGE®

STYLAGE® je celosvetovo známou značkou kozmetických produktov s obsahom kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová je látka telu vlastná a úplne biologicky odbúrateľná.
Následkom jej pôsobenia dokážeme vyhladiť jemné vrásky, vyplniť stredné alebo hlbšie ryhy, vylepšiť kontúry tváre, doplniť stratený objem a docieliť lifting tváre.

Jednotlivé rady produktov STYLAGE® obsahujú rôzne veľkosti molekúl kyseliny hyalurónovej s označením S až XXL a ďalší špeciálny rad produktov LIPS určený na estetické vylepšenie pier.

Produkty STYLAGE ® sa vyznačujú mimoriadnou elasticitou, vyplňujúcim efektom, prirodzeným a dlhotrvajúcim účinkom.

STYLAGE ® je vyrábaná technológiou IPN s dvojitou matricou, ktorá kombinuje kyselinu hyalurónovú a prírodný antioxidant mannitol. Manitol znižuje degradáciu a spomaľuje vstrebávanie kyseliny hyalurónovej, čo vedie k výrazne dlhšiemu a trvalejšiemu efektu.

Výrobky STYLAGE® sú dodávané v predplnených injekčných striekačkách.

Technológia Bi-SOFT®
Bi-SOFT® je patentovaný vstrekovací systém novej generácie používaný pri produktoch STYLAGE®. Je navrhnutý tak, aby uľahčoval prácu s injekčnou striekačkou. Benefitom systému Bi-SOFT® je väčšia presnosť, pohodlie a kontrola počas aplikácie výplní Stylage®.

Dermálne výplne STYLAGE® vyrába Laboratoires VIVACY – francúzska spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj, výrobu a distribúciu injekčných zdravotníckych pomôcok na báze kyseliny hyalurónovej pre estetickú medicínu a medicínu proti starnutiu.