O nás

Sme Beauty Active. Založením našej spoločnosti reagujeme na požiadavky týkajúce sa najžiadanejších a certifikovaných materiálov a prípravkov hlavne v estetickej medicíne, ale aj kozmetike a ortopédii.

Vieme, ako funguje lekárska prax, a ide nám o to zaistiť rýchle a spoľahlivé dodávky preparátov objednaných zdravotníckym personálom na jednom mieste.

V distribúcii volíme komplexný prístup, súčasťou služieb nie je len fyzické doručenie výrobkov, ale v prípade potreby aj poradenstvo.

Naša spoločnosť je umiestnená centrálne v Prahe s ambíciou obslúžiť klientov kdekoľvek v Českej republike a okolitých krajinách.

Radi by sme sa uchádzali o možnosť stať sa dlhodobým partnerom lekárov, kliník a zdravotníckych zariadení. Budeme radi, keď využijete naše služby.

Váš tím Beauty Active

Krédo BEAUTY ACTIVE

Vďaka spoľahlivosti a perfektným službám chceme pomôcť našim zákazníkom dlhodobo rásť.

O Beauty Active

Sme veľkoobchod s preparátmi z oblasti estetiky, kozmetiky a ortopedie. Zameriavame sa na distribúciu kvalitných a overených značiek a produktov v 4 krajinách strednej Európy. Našim cieľom je doručiť tovar k zákazníkovi spoľahlivo, v poriadku a včas.

Naše široké portfolio produktov podlieha prísnemu výberu, kde volíme iba overené a certifikované výrobky od medzinárodných producentov.
Vďaka našej pôsobnosti vo viacerých krajinách Európy a tým veľkej nákupnej sile dokážeme držať ceny našich produktov pri zemi.

Cieľom BEAUTY ACTIVE je byť vedúcim distribútorom v oblasti estetických, ortopedických a dermatologických prípravkov a zaistiť dlhodobú spokojnosť našich klientov s ich dodávkami. Zákazníkom chceme prostredníctvom našich produktov pomôcť rásť, a to hlavne vďaka nadštandardným službám, vysokej kvalite a výhodným cenám produktov.

 

Tím Beauty Active

Sme dynamický tím ľudí so skúsenosťami z medicíny, estetickej branže a logistiky. Ide nám o to profesionálne spracovať individuálne požiadavky zákazníkov. Proaktívne sa snažíme o budovanie nadštandardnej spolupráce s našimi klientmi.

CEO a zakladateľ spoločnosti