Časté dotazy – FAQ

Má spoločnosť Beauty Active oprávnenie na distribúciu zdravotníckych prostriedkov?

Beauty Active s.r.o. je veľkoobchod so zdravotníckymi prostriedkami, ktorý disponuje platným povolením Štátneho úradu pre kontrolu liečiv k distribúcii liečivých prípravkov a zdravotníckych prostriedkov (viď. https://www.sukl.cz/modules/distributors/index.php). Máme bohaté skúsenosti so zachádzaním s liečivými prípravkami.

Pre koho je veľkoobchod Beauty Active určený?

Sme veľkoobchod určený výlučne pre odbornú verejnosť, teda pre odborníkov v zmysle §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulácii reklamy, v znení neskorších predpisov. Návšteva e-shopu a nákup produktov je teda umožnený výhradne osobám oprávneným predpisovať liečivé prípravky, alebo osobám oprávneným vydávať liečivé prípravky.
Bez riadnej registrácie a doloženia lekárskeho osvedčenia nie je možné objednávku uskutočniť.

Ako tovar objednám?

Tovar je možné objednať priamo cez náš e-shop. Pre objednanie je treba sa registrovať a pri registrácii doložiť PDF alebo fotografiu lekárskeho osvedčenia. Je taktiež možné využiť pomoc a zastúpenie Account managera v teréne.

Pokiaľ máte záujem si dohovoriť osobnú návštevu Account Managera, kontaktujte nás.

Aké máte expirácie u tovaru?

Náš sklad je neustále doplňovaný novým tovarom s dlhými expiráciami. Skladový i distribučný proces prebieha podľa regulí ŠÚKL.

Kedy mi tovar dorazí?

Hlavnou devízou Beauty Active s.r.o. je poskytovanie kvalitnej distribučnej služby. Tovar expedujeme v rámci pracovných dní prakticky ihneď, takže je u zákazníka spravidla do 24 hodín, maximálne do 48 hodín od objednania a prijatia platby. Viac o doprave sa dočítate tu.

Ako môžem tovar reklamovať?

V prípade poškodenia zásielky alebo iného dôvodu pre reklamáciu tovaru je nutné okamžite informovať zázemie firmy na telefónnom čísle uvedenom na webe alebo emailom.

Je možné získať k objednaným produktom školenie?

V rámci našich služieb aktuálne možnosť preškolenia odborníkov pripravujeme.

Jedná sa o originálny a certifikovaný tovar?

Beauty Active s.r.o. disponuje platným povolením Štátneho úradu pre kontrolu liečiv k distribúcii liečivých prípravkov a zdravotníckych prostriedkov a tovar v našej distribúcii je samozrejme originálny, schválený k predaju v rámci EU.

Aké sú exspirácie u produktov ponúkaných na Beauty-Active.sk?

Tovar je v Beauty Active s.r.o. naskladňovaný pravidelne a má pravidelný odbyt. Na dostatočne dlho exspiráciu produktov starostlivo dbáme. Exspirácia produktov je vždy min. 1,5 roka.

Odkiaľ spoločnosť Beauty Active s.r.o. pochádza?

Spoločnosť Beauty Active má medzinárodné zázemie. Distribučné centrum pre Českú republiku, Nemecko, Slovensko a Maďarsko sa nachádza v Prahe na adrese Pod Pekařkou 107/1, 147 00 Praha 4.

Pokiaľ máte ďalšie otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.