EJAL 40

Ejal 40 je značka bio-revitalizačného gélu novej generácie kyseliny hyalurónovej so strednou molekulovou hmotnosťou, navrhnutá tak, aby obnovila základnú štruktúru extracelulárneho matrixu pre zlepšenie vzhľadu pleti, obnovu fyziologických funkcií pokožky a optimalizovala štruktúry pokožky.
Produkty značky EJAL 40 sú obzvlášť vhodné k liečbe ochabnutej pleti, vrások, pri znížení tonusu a elasticity pleti.
Špecialitou produktov značky EJAL 40 je tzv. 4 bodová biorevitalizačná technika 4PBR, ktorá je veľmi šetrná a umožňuje rýchlu obnovu stratených kontúr tváre.
Produkty značky Ejal 40 vyrába spoločnosť Medixa Srl – Taliansko, ktorá sa špecializuje na produkciu a distribúciu kozmetických a estetických produktov.

Produkty

Tento web je určený pre odborníkov v zmysle §2a Zákona č. 40/1995 Sb. zákonov Českej republiky

Odborník v zmysle §2a Zákona č. 40/1995 Zb. je osobou oprávnenou predpisovať alebo vydávať lieky či zdravotnícke pomôcky alebo osobou oprávnenou poskytovať zdravotné služby. Pokiaľ osoba, ktorá odborníkom nie je, vstúpi na tieto webové stránky určené odborníkom, riskuje tým nesprávne porozumenie obsahu týchto stránok a z toho plynúce riziká.

  • Prehlasujem, že som sa zoznámil/a s definíciou pojmu „odborník“ podľa zákona č. 40/1995 Zb.
  • Potvrdzujem, že som lekárom alebo osobou oprávnenou predpisovať liečivé prípravky alebo osobou oprávnenou vydávať liečivé prípravky.
  • Potvrdzujem, že som sa zoznámil/a s rizikami, ktorým sa iná osoba než odborník vystavuje, pokiaľ vstúpi na stránky určené prevažne pre zdravotníckych odborníkov.
Uzavretím tohto okna súhlasíte s vyššie uvedeným.