Revofil

Revofil je značka revolučných dermálnych výplní, ktoré boli vyvinuté nie len ako ideálne riešenie pre starnúcu pleť, ale sú taktiež špeciálne určené k remodelácii tkanív na tvári. Revofil obsahuje vyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej, jedná sa o veľmi stabilný a bezpečný materiál, ktorý je pre ľudské telo prirodzený. Ošetrenie prípravkom Revofil poskytuje mimoriadne spevňujúci a liftingový efekt, vyrovnáva vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky a dodáva jej atraktívnu sviežosť. Výsledky aplikácie injekčných výplní Revofil sú okamžité, vyzerajú úplne prirodzene a majú dlhodobý účinok po dobu 10 až 12 mesiacov. Značka Revofil ponúka tri produkty: Revofil Fine na ošetrenie povrchových vrások, Revofil Plus pre zvýšenie objemu a Revofil Ultra pre hĺbkové vyplnenie a zintenzívnenie objemu.

Produkty

Tento web je určený pre odborníkov v zmysle §2a Zákona č. 40/1995 Sb. zákonov Českej republiky

Odborník v zmysle §2a Zákona č. 40/1995 Zb. je osobou oprávnenou predpisovať alebo vydávať lieky či zdravotnícke pomôcky alebo osobou oprávnenou poskytovať zdravotné služby. Pokiaľ osoba, ktorá odborníkom nie je, vstúpi na tieto webové stránky určené odborníkom, riskuje tým nesprávne porozumenie obsahu týchto stránok a z toho plynúce riziká.

  • Prehlasujem, že som sa zoznámil/a s definíciou pojmu „odborník“ podľa zákona č. 40/1995 Zb.
  • Potvrdzujem, že som lekárom alebo osobou oprávnenou predpisovať liečivé prípravky alebo osobou oprávnenou vydávať liečivé prípravky.
  • Potvrdzujem, že som sa zoznámil/a s rizikami, ktorým sa iná osoba než odborník vystavuje, pokiaľ vstúpi na stránky určené prevažne pre zdravotníckych odborníkov.
Uzavretím tohto okna súhlasíte s vyššie uvedeným.