Blog

Na našom blogu zo sveta krásy, zdravia, estetickej medicíny a ortopédie vám prinášame zaujímavosti, novinky a podnety k zamysleniu.

Budeme radi, keď se začtete. Pokiaľ chcete upozornenie o nových článkoch dostávať e-mailom, prihláste sa.

Krédo BEAUTY ACTIVE

O Beauty Active

Sme veľkoobchod s preparátmi z oblasti estetiky, kozmetiky a ortopedie. Zameriavame sa na distribúciu kvalitných a overených značiek a produktov v 4 krajinách strednej Európy. Našim cieľom je doručiť tovar k zákazníkovi spoľahlivo, v poriadku a včas.

Naše široké portfolio produktov podlieha prísnemu výberu, kde volíme iba overené a certifikované výrobky od medzinárodných producentov.
Vďaka našej pôsobnosti vo viacerých krajinách Európy a tým veľkej nákupnej sile dokážeme držať ceny našich produktov pri zemi.

Cieľom BEAUTY ACTIVE je byť vedúcim distribútorom v oblasti estetických, ortopedických a dermatologických prípravkov a zaistiť dlhodobú spokojnosť našich klientov s ich dodávkami. Zákazníkom chceme prostredníctvom našich produktov pomôcť rásť, a to hlavne vďaka nadštandardným službám, vysokej kvalite a výhodným cenám produktov.

 

Tím Beauty Active

Sme dynamický tím ľudí so skúsenosťami z medicíny, estetickej branže a logistiky. Ide nám o to profesionálne spracovať individuálne požiadavky zákazníkov. Proaktívne sa snažíme o budovanie nadštandardnej spolupráce s našimi klientmi.

CEO a zakladateľ spoločnosti